Skiareál Harrachov

Skiareál Harrachov je významné lyžařské středisko nacházející se v západní části Krkonoš, spadající pod Liberecký kraj. Přímo sousedí s Polskem a s Jizerskými horami. Z Liberce se sem dostanete za hodinu autem a z Prahy to je zhruba hodinu a tři čtvrtě po dálnici.

Skiareál Harrachov

Mapa skiareálu Harrachov

zdroj: www.skiregion.cz

V areálu si přijde na své každý milovník lyžování, ať už jste začátečník a chcete se teprve naučit lyžovat nebo jste zkušený lyžař a chcete si lyžování opravdu užít. Je zde spousta lyžařských škol, kde Vám pomůžou s úplnými základy lyžování. Jsou zde dokonce i skokanské můstky pro lety na lyžích. A milovníci běžek si zde také přijdou na své na několika běžeckých tratích.

Přijeďte si užít prázdniny na horách a to i díky velmi rozmanitým možnostem ubytování,vyberete si zde z několika hotelů, apartmánových domů, penzionů, horských chat nebo se třeba můžete ubytovat v soukromí.

No a pokud by Vás již nebavilo lyžování, tak neváhejte navštívit některé z muzeí, sklárny nebo si třeba přijďte užít trochu relaxace do pivních lázní. Samozřejmě můžete vyrazit i na pěší tůru a to například k Mumlavským vodopádům.